Smilšu strūklu

smilšu strūklu ir sarežģīta tehnoloģija, kas pēdējos gados ir ievērojami attīstījusies. Tādējādi šodien tiek izmantotas dažādas smilšu strūklu iekārtas - sākot ar mazu glāžu pistoli līdz lielām strūklu podiņām. Kādas smilšu strūklas mašīnas ir par un ko jūs varat izmantot sevi, izlasiet šo rakstu.

Ieraksts: tases lielgabals

Tvaika pistole vai smilšu strūklu pistole ir visvienkāršākā smilšu strūklu ierīce. Tam ir neliela piesūcekņa pistole, pistoles rokturis un kompresora šļūtenes savienojums.

saspiests gaiss no kompresora asaru plūst padeves padevei. Tvaika pistoles veiktspēja ir zema, lielākajā daļā gadījumu domnas tvertņu tvertnes ir mazākas par 1 litru.

Šīs ierīces ir paredzētas atpūtai. Viņi nepiedāvā lielas kompresora prasības. Tomēr jāatceras, ka smilšu strūklu gadījumā ir nepieciešama smilšu strūklu kabīne.

Smilšu strūklu ventilatori

Tie ir pieejami kā mobilās vai fiksētās ierīces ar dažādiem lietojumiem. Tie ir vai nu fiksēti, vai mobili un paredzēti izmantošanai stacionārās spridzināšanas kabīnēs.

To veiktspēja jau ir paredzēta profesionāliem lietotājiem, prasības kompresoram jau ir ļoti augstas (jo īpaši attiecībā uz gaisa daudzumu un radīto spiedienu). Parasti profesionālās sistēmas parasti prasa augstas efektivitātes kompresorus.

Brīvās strāvas ierīces

Brīvās strāvas ierīces ir paredzētas mobilo ierīču izmantošanai spridzināšanas kabīnēs. Šo ierīču priekšrocība ir tā, ka tās var brīvi pārvietoties, un tādēļ tās var mobilizēt, izmantojot šaurās robežas.

Augstspiediena tīrītāji smilšu strūklu piederumi

Augstspiediena tīrītāju tīrīšanas darbību var ievērojami palielināt, ja ūdens strūklai pievieno spridzināšanas līdzekli.

tā sauktais slapjš skalošana nav profesionāla pielietošanas tehnika, bet to galvenokārt izmanto privātajā sektorā. Parastajiem augstspiediena tīrītājiem piederumus ir ļoti viegli iegādāties, ieskaitot piemērotus spridzināšanas līdzekļus specializētajā tirdzniecībā.

Dry ice blasting

Sausais ledus, ti, saldēts oglekļa dioksīds ar temperatūru -78 ° C, šeit tiek izmantots kā spridzināšanas līdzeklis. Sausais ledus atdziest, pēkšņi saskaroties ar apstrādājamā izstrādājuma virsējo slāni, kas nojaucās.

Netīrumi un virsmas noguldījumi pēc tam tūlīt pārsprāgst ar sauso ledus strūklu, tāpēc ir efektīva, neabrazīvā tīrīšana. Trock Sauso ledu var izmantot arī sausa sniega veidā. Metode paredzēta, jo augstās iekārtas izmaksas ir paredzētas tikai profesionālai lietošanai.

Tomēr, tā kā spridzināšanas līdzeklis nonāk gāzveida stāvoklī un sajaucas ar apkārtējo gaisu, to var arī izmantot mobilā un ārā bez spridzināšanas kabīnes. Process nav abrazīvs, tas ir, ka virsma nav bojāta, bet tikai tīra.

Micro smilšu strūklu

Micro smilšu strūklu veic ar īpašu aprīkojumu un galvenokārt izmanto elektronikā. Mikro smilšu strūklošana ļauj labākos kanālus apstrādāt ar stiklu vai silīciju.

Papildus mikrofluidālajiem kanāliem un atverēm sastāvdaļās, šī tehnoloģija kalpo arī elektronisko komponentu atveru pārāk smagumam.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru