Kustības detektors ir bojāts

Tāpat kā citi elektriskie komponenti, kustību detektori var būt bojāti. Bet remonts nav viegli. Pastāv arī dažādi kļūdu avoti. Kā uzzināt, vai kustības sensors ir bojāts un, iespējams, vēl labojams, mēs esam apkopojuši jums vēlāk. lai

tehniku ​​kustības

Lai defekts kādā kustībā šaurā vispirms ir jānosaka, ir kāda veida kustības. Pēc tam, visbiežāk izmantotās metodes:

  • infrasarkano kustību detektors (PIR)
  • radari vai radio frekvences kustības sensors (HF)
  • fotoelementi Rezolūcijas

Tipiski problēmas PIR detektori īpaši ārā

ir īpaši izplatītas privātām lietojumprogrammām, īpaši PIR detektors, tāpēc ar infrasarkano staru sensoru palīdzību. Tie parasti ir līdzīgi visiem kustības detektoriem, kas izgatavoti no plastmasas. Arī īpašs objektīvs (Fresnel objektīvs). Tas nodrošina infrasarkano staru izkliedi, lai varētu norādīt norādīto diapazonu.

Jo īpaši attiecībā uz kustību detektoriem, kas tiek izmantoti ārpus telpām, šis objektīvs bieži ir bojāts UV starojuma dēļ. Bez tam mitrumu pievieno ārā. Tas ļauj elektriskām detaļām ātri izķert. Tāpēc, izmantošanai ārpus telpām tikai augstas kvalitātes kustības detektori ar atbilstošu IP klasi (putekļiem un mitruma necaurlaidību), būtu jāizmanto.

Alternatīvi var izmantot arī HF detektorus. Tie ir tā priekšrocība, ka tās var uzstādīt slēpto - pat aiz sienām, tāpēc pasargāti telpās vai vismaz zem virsbūvēm.

Iespējamie elektriskās sistēmas defekti

Iebūvētais kustības detektors ir samērā reti sastopams. Tā vietā kondensatori (Elkos) tiek uzstādīti arī kustību detektoros. Tie bieži ir sliktas kvalitātes, tāpat kā daudzās citās elektroierīcēs. Bojāto kondensatoru parasti atzīst tas, ka tas ir piepūšams.

Korozija

Turklāt nevar izslēgt citus kustību detektora problēmu cēloņus. Kā minēts iepriekš, elektriskajām iekārtām ir korozija. Tas pats attiecas uz svina - atkarībā no kustības ir pievienota kā profesionāli, kas ir arī pārliecināts, mitrumu, piemēram, flush sadales kārba.

kustības detektora iestatījums

Turklāt daži kustības detektori var tikt pielāgoti arī to jutībā. Pirms kustības detektora izjaukšanas jums, iespējams, būs jāpārbauda, ​​vai jūs varat iestatīt aktivizēšanu mazliet rupjāk. Turklāt zemu izmaksu kustības detektori var būt paredzēti, lai reģistrētu šķērsvirziena kustības, nevis kustību.

Ja detektors ir pievienots piebraucamais ceļš ārpus mājas, tāpēc tas var būt atsevišķā gadījumā, kas izraisīja radības vai objektus atpakaļgaitā iet un no apakšas uz augšu, vai izvēršanas jomā detektors nereaģē.

detektora ierobežošana vai pārslodze

kustību detektori ir paredzēti arī kā 12 V sistēmas. Starp 230 V līniju un faktisko elektrisko komponentu ir pievienots taisngriezis. Ja ir savienoti patērētāji ar ļoti lielām jaudas prasībām, tas var iznīcināt kustības detektora ķēdi bez papildu aizsardzības. Tādēļ šādā gadījumā slēdzis jānovieto sākotnējā instalācijā.

Tips & TricksMājas žurnālā jūs atradīsiet daudzas rokasgrāmatas un instrukcijas kustības detektoriem. Piemēram, šeit, piemēram, mēs parādām, kā savienot divus kustības detektorus sērijveidā. Protams, mēs piedāvājam arī daudzas citas tēmas, kuras varat sasniegt kategorijās un meklēt.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru