Viegls jumta dakstiņi: kādas iespējas ir un kādas ir izmaksas?

Daudzos gadījumos māla dakstiņi nevar tikt izmantoti uz jumta, ņemot vērā to lielo svaru, jo jumta slodze ir pārāk zema. Šeit vajadzīgas vieglākas alternatīvas. Šeit ir informācija par to, kādas ir šīs jumta dakstiņu alternatīvas un kur tos iegūt, to varat izlasīt šeit.

dakstiņi vieglo - alternatīva jumtiem ar mazāku celtspēju

arhitekts plānu šodien jumtiem ar celtspēju no aptuveni 70 kg uz kvadrātmetru. Tas izklausās daudz, un tas nozīmē arī ļoti stabilu un materiāli patērējošu pamatni.

Ņemot vērā to, ka pat salīdzinoši viegli Frankfurtes flīzes sver nedaudz vairāk nekā 40 kilogramus kvadrātmetrā uz jumta, dizains specifikācija arhitektiem šķiet ne tik pārspīlēts, kā arī bīdes spēki vēja vēl ir jāņem vērā.

Tomēr daudziem - jo īpaši vecākiem - jumtiem ir daudz zemākas nesošās jaudas. Šajā gadījumā jāņem vērā jumta seguma alternatīvas. No tiem ir diezgan maz, bet betona bloki nav viens no tiem, jo ​​tie ir pat smagāki nekā vairums māla dakstiņu.

Viegls alternatīva māla ķieģeļu

  • skārda jumta pannas,
  • ar aptuveni 5 kg uz kvadrātmetru plastmasas flīzes, ne ļoti bieži, ar par to pašu svaru
  • asfalta šķembu seguma, kas ir ļoti viegls
    Eternit, ti, šķiedras cementa segums no jumta

alternatīvām tirgotājiem internetā

  • braas.de: ķieģeļu tirgotājam ir plašs sortiments ar daudzām krāsām un virsmas dizainparaugiem arī ar kores ķieģeļiem.
  • ceraton.de: No māla dakstiņu ražotājs dabiski piedāvā kores flīzes.
  • bausep.de: tiešsaistes būvmateriālu mazumtirgotājam bausep programmā ir virkne dažādu jumtu segumu, kā arī daudz noderīgas informācijas.

Tas ir lētāk.

Cenu noteikšana, protams, jums ir jāaprēķina atsevišķie varianti pret otru un jo īpaši jāizmanto kvadrātmetru cena. Loksnes metāls šeit ir pat dārgāks nekā māla flīzes, aptuveni 13 eiro par kvadrātmetru, pat gandrīz pusi.

Eternit ir ļoti lēts veids, ar apmēram 4 - 5 EUR kvadrātmetrā - populārs Heidelberg panna var būt arī labs un galvenokārt lētu alternatīvu.

Padomi un triki. Jebkurā gadījumā ļaujiet arhitekta vai gluži kāpinātājam ieteikt jūsu jumta nesošās konstrukcijas un piedāvāt piemērotas alternatīvas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru